ChallengeMe.GG poszukuje pracownika na stanowisko

UX Designer

Przejdź do szczegółów oferty

Firma Challengeme Esports powstała w 2015r. i od samego początku aktywnie uczestniczy w rozwoju e-sportu na całym świecie. Rozwijamy projekty zrzeszające graczy na wszystkich kontynentach, pomagając im rozwijać swoje umiejętności, współzawodniczyć i wygrywać.
Nasz flagowy produkt to platforma ChallengeMe.GG rozwijana przez zespoły pracujące w Polsce, Niemczech, USA i Australii.

UX Designer

Szczecin, Polska umowa o pracę lub B2B, pełen etat

Zadania

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz wymagań użytkowników,
  • współpraca przy tworzeniu dokumentacji projektowej,
  • projektowanie architektury informacji, flow i interakcji,
  • tworzenie makiet interfejsów,
  • prowadzenie testów użyteczności z użytkownikami,
  • pozyskiwanie i analiza danych ilościowych oraz jakościowych,
  • rekomendowanie kierunków rozwoju produktów,
  • monitorowanie produktów narzędziami analitycznymi typu Google Analytics czy Hotjar.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z użytkownikami i partnerami,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zdolności analitycznie i ich praktyczne wykorzystanie do tworzenia dokumentacji projektowej,
  • znajomość najnowszych trendów w projektowaniu aplikacji webowych i mobilnych,
  • samodzielność, zaangażowanie i dążenie do rozwijania swoich umiejętności,
  • nastawienie na końcowy efekt i dbałość o szczegóły,
  • komunikatywność i inicjatywa,
  • dobra znajomość Google Analytics.

Mile widziane

  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów porównawczych,
  • zmysł graficzny i znajomość Photoshop/Sketch,
  • znajomość HTML, CSS3, JavaScript (bez konieczności programowania),
  • doświadczenie z Counter-Strike: Global Offensive :)

Oferujemy

  • pracę w ambitnym, dynamicznym zespole nastawionym na realizację celu,
  • nowoczesne, przyjazne środowisko pracy,
  • realny wpływ na budowanie przyszłości projektu,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • dodatkowe benefity.

Jak aplikować? Wyślij CV na adres: rekrutacja@red-sky.pl z dopiskiem w tytule e-mail'a: “UX Designer”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego jak i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Zobacz co oferujemy w zamian

Benefity współpracy z nami

Karta Benefit Multisport
Pakiet Medicover
Budżet na rozwój
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy integracyjne
Piątkowe obiady

Maciej Szary | Senior Front End Developer

Pracuję w projekcie niemal od samego początku i nadal czerpię ogromną frajdę z tego co robię. Praca w międzynarodowym środowisku to wyzwanie, ale też niesamowite doświadczenie, które poszerza horyzonty i pozwala postrzegać problemy w szerszej perspektywie.

Jak pracujemy w Szczecinie

Oddział ChallengeMe w Szczecinie składa się z zespołu projektowego odpowiedzialnego za budowę i rozwój naszych produktów.
Pracujemy w oparciu o zwinne zarządzanie projektem w trybie iteracyjnym zwane SCRUMem. W ciągu dwutygodniowych sprintów zespół developerów dostarcza kolejne funkcjonalności a zespół projektantów opracowuje koncepcję kolejnych działań. W naszym biurze komunikujemy się po polsku, cykliczne spotkania z innymi oddziałami odbywają się języku angielskim.

Przyjazna atmosfera, transparentność i komunikacja to podstawy naszej współpracy.

Open positions

Tournament Admin
New York / US or Remote
PHP developer
Szczecin / Poland
UX Designer
Senior backend developer
Community manager
Berlin / Germany
Polish Community manager
Customer Support Agent